האמת העירומה של האהבה – הספר

כשמחלה מתדפקת בדלת, היא באה לספר לנו על הקולות שהשתקנו. היא באה לרפא בנו משהו שלא הצלחנו לרפא בלעדיה. הקולות המושתקים הם-הם המפתח לריפוי. האם יהיה לנו האומץ להקשיב לקולות הללו? והאם נסכים לפגוש את המוות כמורה לחיים?

כשבאמצע החיים אנו פתאום מתאהבים באדם אחר, ההתאהבות באה לספר לנו על הקולות שהשתקנו בתוך הזוגיות. זה לא חייב להעיד על כך שאנו “לא מתאימים” או שנגמרה האהבה בנינו. אלא שלא למדנו מעולם איך לדבר אמת באהבה. ההתאהבות באה לגלות לנו חלקים שהזנחנו בתוכנו. באה ללמד אותנו כנות וחשיפות. האם יהיה לנו האומץ להקשיב לקולות האלה? לעשות שינוי יסודי בדרכי התקשורת שלנו ואולי גם לעדכן חוזים ישנים? כך שיהיו מתאימים למי שאנו היום?

בספרי האמת העירומה של האהבה, אני משתפת תהליך החלמה דרמטי וריפוי-עצמי ממחלה, שהמשיך לשינויים יסודיים בתקשורת הזוגית, לפתיחת השיח ביני ובנינו על כל הנושאים עליהם פוחדים לדבר.
איך לומדים להקשיב לאמת של עצמי ולאמת של בן זוגי בלב פתוח? והאם אהבה יכולה להיות משוחררת מפחד נטישה?

האמת העירומה של האהבה מתבונן על אמונות היסוד שגדלנו עליהן ובוחן אותן מחדש. הקורא עובר גם הוא את המסע האישי שלו, פוגש את החלקים הכי יקרים ופנימיים בתוכו, מוזמן להשיל שכבות של פחד, בושה ומבוכה ולהיזכר בישות המינית, האוהבת והבוראת שהינו, כדי לחוות את מהותו האמיתית, זו שמעבר למסכות והשכבות שעטה.
אני נושאת עיניי אל המהות. אל הליבה הכי טהורה של ישותנו, זו שנחשפת עם התקלפות כל הסיפורים שסיפרו לנו ושסיפרנו לעצמינו. אל הנשמה עצמה ואל מה שאפשרי כאשר אנו חיים לאורה של האהבה.

פתיחת מונוגמיה עבורי היא מטפורה שיכולה, אבל לא חייבת לקבל מימוש בפועל, אלא נועדה עבור ההתפתחות שלנו כדי לאפשר לנו לחיות את האהבה במיטבה.

להזמנת הספר האמת העירומה של האהבה לחצו על הלשונית משמאל קנה עכשיו

מלכה פלדשטיין ,ילידת 1965, היא מטפלת מינית-הוליסטית ופיזיותרפיסטית . בקליניקה בסדנאות והרצאות היא יוצרת מרחב בטוח בו ניתן  לרפא כאבים, עכבות ופחד מאינטימיות, להתמסר לאנרגיה המינית וללמוד את שפת האהבה. וכדבריה, “אנרגיה מינית היא אנרגיית החיים עצמם, אנרגיית היצירה והשינוי וכאשר היא מחוברת אל האהבה, קורה קסם שבשבילו שווה לחיות.”
מלכה היא אחת הנשים שחשפו את המונולוג האישי שלהן בספר ערות של המחברת תמר מור סלע.

האמת העירומה של האהבה הנו ספרה הראשון.

האמת העירומה של האהבה / מלכה פלדשטיין

האמת העירומה של האהבה
/ מלכה פלדשטיין

להזמנת הספר יש להיכנס פה בצד שמאל של העמוד ללשונית קנה עכשיו

באהבה
מלכה

11 Responses to האמת העירומה של האהבה – הספר

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *